Tuzemští Silegrail chystají debutové album a prosí fanoušky o podporu

Mladí čeští Dream Theater. Tak se občas mluví o pražských Silegrail, kteří v posledních měsících intenzivně pracují na debutovém dlouhohrajícím albu. Nehodlají nic podcenit, a tak se pustili do poměrně nákladné produkce, aby mohli konkurovat i světové špičce. Vzhledem k tomu, že se jedná o podnik s nemalým rozpočtem, prosí nyní fanoušky o pomoc.

Na serveru Indiegogo spustili crowdfundingovou kampaň, jejíž cílem je vybrat 4 tisíce euro. Projekt naleznete na https://igg.me/at/silegraildebutalbum/x/14707297.

Chceme, aby naše deska měla tu nejvyšší kvalitu. Bez podpory fanoušků progresivního rocku to ale nepůjde. Moc děkujeme všem, co nám pomohou zrealizovat náš sen,“ říkají Silegrail a dodávají, že peníze budou použity na mix, mastering, výrobu CD a dva videoklipy. Za zmínku stojí, že na albu bude i živý orchestr.

Silegrail jsou v této chvíli čtyřčlenní, přičemž kytarista Jakub Tirčo v kapele figuruje jako host. „Snažili jsme se sehnat také zpěváka, ale bohužel se nám nezadařilo. Najít skutečně kvalitního vokalistu a frontmana pro progresivní rock je opravdová výzva,“ zmiňuje klávesista Michal Worek.

Plánované album by mělo mít zhruba 60 minut. Sestava kapely je: Michal Worek (klávesy), Patrik Sas (bicí), Lukáš Čunta (basa) a Jakub Tirčo (kytara).

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – info@silegrail.com

BANDZONEhttp://bandzone.cz/silegrail

FACEBOOKhttps://www.facebook.com/silegrail

WEB http://www.silegrail.com/

 

all3

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo