Skull Fest Open Air Vol.1

Už za necelý měsíc se odehraje ve městě Nový Jičín, první ročník jednodenního Hc / deathcore / metalcore festivalu, který dostal název Skull Fest.

Festival se odehraje v sobotu 5. Srpna a potencionálním návštěvníkům nabídne celkem 19 kapel z různých koutů světa. Skull Fest dále nabídne dvě scény, hlavní scéna která je pojmenovaná jako Limen Stage, bude připravena v Areálu Na Skalkách, kde se například každoročně koná Jičínfest a druhá scéna nesoucí název ESO bar stage, se bude připravena kde jinde než v místím ESO baru, ve kterém se pravidelně odehrávají D.I.Y koncerty.

Jen pro zajímavost ESO bar navštívili kapely jako Ektomorf, Hemlock, Skywalker, Nahum, Čad, Catastrofy, The Truth Is Out There a mnoho dalších kapel s UG scény!

Kromě dvou scén budou hlavním lákadlem bezesporu kapely Napoleon, Thell Barrio, Landmvrks, Stinky, Insanity, Skywalker, Empty Hall Of Fame, Landless a nebo také Stercore … Takže Line up festivalu nabídne opravdu zajímavá jména!

Na festivalu nebude chybět vegetariánské a veganské občerstvené, nebo také mech / fashion koutek kde budeš moct zakoupit jak merch kapel tak také stylové hadry od značek Limen a Wolfpack Clothing …..

No a pokud ještě nemáte lístky doma můžete je zakoupit v síti SMS ticket nebo v již zmíněném ESO baru!

Předprodej:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/9061-skull-fest-open-air-festival

Více informací na události

https://www.facebook.com/events/360027677708791/?fref=ts

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=uV_nb7d2vLA

 

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo