Sabina Ludányiová zveřejnila nový klip ke skladbě Inkoust

Čekání na avizovaný klip kapely Sabiny Ludányiové je u konce. Inkoust byl zveřejněn 1. května a počet zhlédnutí na youtubu rychle stoupá. „Je to celkem šílený a my máme neuvěřitelnou radost, že se vám song líbí!“ vzkazuje Sabina se svou kapelou.

Autorem klipu je Marek Rajdl, se kterým spolupracovaly scénáristky Martina Kašparová a Klára Šimáková. Natáčelo se v pražském Divadle U Hasičů.

Sabina Ludányiová je mladá autorka, která má na kontě album Nahá. To vyšlo v roce 2015 a dalo vzniknout kapele, kterou kromě Sabiny tvoří houslistka Anna Vtípilová, bubeník Jakub Hradský, kytarista Tomáš Skála, klávesista Michal Navrátil a baskytarista Vojtěch Gavenda.

Singl, který nese stejný název jako zmiňovaná deska, tedy Nahá, dokonce zabodoval v anketě Mattoni Hvězda Internetu, kterou pořádá Český slavík Mattoni – skončil na 19. místě. V roce 2016 kapela soutěžila ve Skutečné lize – vybojovala si čtvrtou příčku a Sabina Ludányiová získala ocenění zpěvačka roku v Music Talent Awards.

Nejbližší akcí, na které si můžete živelnou zpěvačku a její kapelu užít, bude koncert v českokrumlovské Fabričce, kde dále vystoupí Quiet a Harvester. Stane se tak 26. května.

FACEBOOK – www.facebook.com/sabinaludanyiova
WEB  – www.sabinaludanyiova.cz

Napsat komentář