Sabina Ludányiová zveřejnila nový klip ke skladbě Inkoust

Čekání na avizovaný klip kapely Sabiny Ludányiové je u konce. Inkoust byl zveřejněn 1. května a počet zhlédnutí na youtubu rychle stoupá. „Je to celkem šílený a my máme neuvěřitelnou radost, že se vám song líbí!“ vzkazuje Sabina se svou kapelou.

Autorem klipu je Marek Rajdl, se kterým spolupracovaly scénáristky Martina Kašparová a Klára Šimáková. Natáčelo se v pražském Divadle U Hasičů.

Sabina Ludányiová je mladá autorka, která má na kontě album Nahá. To vyšlo v roce 2015 a dalo vzniknout kapele, kterou kromě Sabiny tvoří houslistka Anna Vtípilová, bubeník Jakub Hradský, kytarista Tomáš Skála, klávesista Michal Navrátil a baskytarista Vojtěch Gavenda.

Singl, který nese stejný název jako zmiňovaná deska, tedy Nahá, dokonce zabodoval v anketě Mattoni Hvězda Internetu, kterou pořádá Český slavík Mattoni – skončil na 19. místě. V roce 2016 kapela soutěžila ve Skutečné lize – vybojovala si čtvrtou příčku a Sabina Ludányiová získala ocenění zpěvačka roku v Music Talent Awards.

Nejbližší akcí, na které si můžete živelnou zpěvačku a její kapelu užít, bude koncert v českokrumlovské Fabričce, kde dále vystoupí Quiet a Harvester. Stane se tak 26. května.

FACEBOOK – www.facebook.com/sabinaludanyiova
WEB  – www.sabinaludanyiova.cz

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo