Rocker EDGAR je zmeniť svet PRIPRAVENÝ….!

Sympatický rodák z Liptovského Mikuláša sa s blížiacim sa letom rozhodol oživiť videoklipom jednu zo svojich najzvučnejších skladieb. Pieseň Pripravený podľa neho nesie v sebe špeciálne posolstvo, ktoré by si mal z času na čas pripomenúť každý z nás.

„Pre mňa samého bola práve skladba Pripravený tá, ktorá mi ukázala, že to, čo robím, má svoj zmysel a že sa deje presne to, o čom som vždy sníval. Myslím, že všetci máme silu meniť tento svet, no to môžeme len tak, že nájdeme seba samých a zmeníme v sebe všetko na ten obraz, ako to chceme vidieť okolo seba,“ hovorí EDGAR.

Pieseň Pripravený sa podľa neho napísala takmer sama. „Ja skladám hudbu a píšem texty tak, ako sa vo mne zrodia a ako ku mne prichádzajú, tak ich posielam ďalej… Takto prišla na svet aj skladba Pripravený, napísal som ju asi za desať minúť. Najlepšie veci sa objavia vždy nečakane a vznikajú veľmi rýchlo,“  uvádza EDGAR.

Videoklip k energickému singlu vznikol v spolupráci s TC Lemons. „Materiál sme natočili, zrežírovali aj postprodukčne spracovali s Jankom Hederom a Michaelom Mrázom z TC Lemons, ktorí mi vydali aj môj prvý sólový album. Pracovali sme len so zábermi z ateliéru, chceli sme niečo celkom jednoduché. Klip sme postavili hlavne na kontrastných farbách a zaujímavých efektoch,“ uvádza spevák, ktorý plánuje svojich fanúšikov čoskoro potešiť ďalšou štúdiovkou.

„Snažím sa naďalej posúvať. Som vďačný za každú myšlienku a nápad, ktorý mám možnosť prijať a pretvoriť do hudby. Všetko, čo človek vyprodukuje, zloží alebo napíše, je jeho odmenou za určité myslenie či snahu. Ja nechcem stáť na jednom mieste, preto stále niečo tvorím. Momentálne pripravujem s kapelou nový album. Budú mu však predchádzať ešte dva videoklipy a krátky dokument,“  prezrádza EDGAR.

Svojrázny hudobník sa okrem toho tento mesiac predstaví i na dvoch koncertoch. Prvý z nich odohrá v 17. júna v rámci Stoličných dní v Liptovskom Mikuláši a 24. júna ho fanúšikovia môžu vidieť v prešovskom Metro Bare.

http://bandzone.cz/edgar

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo