Nová deska doomařů After Rain vyšla u Metal Age Productions

The Funeral Marches. Tak se jmenuje nová deska českého doom-metalového projektu After Rain, za kterým stojí členové kapel Dark Angels, Carpatia Castle a Avenger. Novinka vyšla před několika dny u labelu Metal Age Productions.

„The Funeral Marches obsahuje pět dlouhých skladeb, které jsou plné doomu, ale i blacku a ambientu. Prim tentokrát hraje ženský vokál, díky čemuž novinka leckomu může evokovat naši první desku,“ zmínil Václav Votruba, kytarista a hlavní tvůrce projektu After Rain. „Stejně jako v minulosti jsem se snažil postavit desku hlavně na atmosféře a melancholii. Zároveň se opět jedná o koncepční album.“

The Funeral Marches pořídila stejná sestava jako předešlou desku The Sound Of War. Kromě Václava Votruby, který natočil kytary, baskytaru a některé klávesy, se na nahrávce podíleli členové Dark Angels – Petra Votrubová (klávesy), Radek Popel (zpěv), Tomáš Trávníček (zpěv) a Jakub Vondrka (kytara), dále zpěvačka gotických Carpatia Castle Veronika Seidlová a bubeník Jan Kapák, dlouholetý předák blackových Avenger a mnoha dalších kapel a projektů. Do úvodní skladby February 24, 1989 přispěl svými chorobnými harmoniemi Necrocock, který hostoval už na předešlých deskách After Rain.

The Funeral Marches můžete zakoupit na webu http://metalageproductions.bigcartel.com/product/after-rain-the-funeral-marches-cd, nebo přímo u kapely či na koncertech personálně propojených Dark Angels.

Videoklip ke skladbě February 24, 1989 naleznete na https://www.youtube.com.

Tracklist The Funeral Marches:

01. February 24, 1989
02. June 7, 2004
03. October 7, 1849
04. March 26, 1827
05. October 25, 1993

KONTAKTY A ODKAZY:

Web: www.bandzone.cz/afterrain
Facebook: www.facebook.com/afterraincz
E-mail: ima.musicpress@gmail.com

After RainAfter Rain

 

 

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo