KYBERON – návrat z hibernace

Koncem minulého století si říkali Maxmilián Dráp. Začátkem nového milénia si jich všimlo vydavatelství BMG Ariola a nabídlo jim smlouvu. V tu dobu už kapela cítila, že pokročila dál a přistoupila ke změně názvu na KYBERON a tak v roce 2001 vydává své první album, které posléze doprovází klip V atomový peci. V dalších letech dochází k postupné hibernaci a Kyberon usiná …

Sporadické koncerty, které kapela odehrála, doprovázela povedená podívaná. Rachejtle, polonahá dívka, kterou na podiu pronásleduje zvrhlá postava s maskou smrtky a k tomu extatické projevy deklamátora Orgatrona. Kapela vyvolala na hudební scéně docela rozporuplné reakce. Od těch co jí zcela odmítali, po ty, kteří sice kritizovali, ale chápali osobité podání jejich tvorby a humor, až k fanouškům, kteří se stali věrnými kyberonisty.

Kyberon v roce 2001 v sestavě: Análamistr, Orgatron, MrSchi, Psycho.

Album 2-0-0-1  v proběhu doby zmizelo z pultů a pro některé posluchače, kteří po letech zjistili, že tady byl nějaký Kyberon, se stalo hledaným artiklem. Proto se také letos objevilo album v remasterované digitální podobě v internetovém obchodě Supraphonline. A k tomu navíc Kyberon ohlásil návrat z hibernace a v pozměněné sestavě začal pracovat na novém albu, které ponese název 2-0-1-7.

KYBERON 2017 – nová sestava: Psycho, Sato, Orgatron.

https://www.facebook.com/kyberon/

http://bandzone.cz/kyberon

https://www.supraphonline.cz/album/289086-2-0-0-1

 

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo