Kapela Koneckonců představila nový singl Anděl. Natočila k němu i klip

Jilemničtí Koneckonců mají nový singl! Jmenuje se Anděl a kapela v něm pokračuje ve svém příjemném pop/rocku s tahem na branku. Zároveň se jedná o ochutnávku z připravované desky.

Jde již o druhý singl z alba, na kterém stále pracujeme. První vlaštovkou byla píseň Každá cesta má svůj cíl, na kterou byla skvělá odezva, takže věříme, že jsme na správné cestě,“ říká zpívající kytarista Honza Holeček.

Anděl vznikal ve studiu Hitmakers a o mix a master se postaral Damian Kučera ze Sound Rapids. „Videoklip je vytvořen takzvanou ploškovou animací. Výtvarnicí byla Tereza Kaňková,“ popisuje Honza Holeček, který má na svědomí režii, animaci i postprodukci videa.

Než vyjde očekávaná řadovka, hodlá kapela vypustit ještě jeden singl. K němu také vznikne klip. Poté již přijde čas desky, která naváže na debutové album Začátek z roku 2011. V mezičase ještě vyšlo EP Pro tebe (2017).

Krom výše zmíněného Koneckonců představili nové webové stránky, které můžete navštívit na adrese www.koneckoncu.com. Kapelu samozřejmě naleznete také na sociálních sítích – Facebooku, Instagramu i Youtubu.

Komentáře nejsou povoleny.

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo