Jelen zastřelil myslivce a hrála k tomu Pohřební kapela! aneb Pohřební kapela uvede v La Fabrice premiéru nového klipu

Křest videoklipu k nové písni Jeleni, chystá Pohřební kapela na 1. října v klubu La Fabrika. Začátek je plánovaný na 19:30 a hostem akce bude balkánská dechovka, kapela Circus Problem. Celým večerem provede oblíbený pohřební konferenciér Ladislav Čumba.

Uvedení nového klipu je první z chystaných novinek ve fungování kapely. Další plány odtajní muzikanti právě během slavnostního večera.

“S klukama se dělá dobře, zejména v noci. Ve dne moc dobře nevypadají, bylo tedy třeba obratné maskérky, aby záběry nebyly tak drastické, ale i tak se obávám… .každopádně, posuďte sami,“ popsal spolupráci na klipu s humorem režisér Zdeněk Veselý.

Hlavní roli myslivce v klipu ztvárnil herec Jiří Krejčí, i ten se svěřil se svými zážitky. “Ve scénáři bylo, že mám jako myslivec popíjet stejnojmenný alkohol. Kluci mi, protože ho sami vypili, dali čaj – ale s tím nešlo točit, strašně škrábe v krku. Musel jsem trošku sáhnout do vlastních zásob a čaj nahradit. Výsledek je myslím krásný, stejně jako já.”

Nevšední hudební společenstvo, Pohřební kapela, vydalo už dvě CD “Chlumec, Jalovec” a “Poprasení”. Jejich hudba by se dala charakterizovat jako „urban folkcore” alias “lidový crossover”. To jsou české, moravské i slovenské lidovky ve svižnějším tempu, které zaujmou i zaryté odpůrce klasického polkového rytmu a zaručeně odlepí jejich nohy od podlahy.

Kapela také vystoupila se skupinou Balkan Beat Box nebo Bobanem Markovičem. Zahrála si i v zahraničí –  v Dublinu, Manchesteru, Wroclawi či Bratislavě. V Čechách si oblíbila vystupování na festivalech (Povaleč, Žižkovská noc, United Islands a další), ale i komornější akce, jako je recesistický myslivecký bál pořádaný Ondřejem Kobzou.

Více informací na:

www.bandzone.cz/pohrebnikapela
https://www.facebook.com/pohrebnikapela
www.pohrebnikapela.weebly.com

 

PK-LA_FABRIKA-G6

 

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo