Havířovští Butterfly Kiss natočili novou desku Inside A Good Atmosfear

S novou řadovkou se v roce 2018 připomenou havířovští Butterfly Kiss, kteří produkují osobitý crossover. Album dostane název Inside A Good Atmosfear a obsahovat bude čtrnáct skladeb.

Většinu z nich už fanoušci znají z koncertů, postupně jsme si je testovali a odezva byla dobrá,“ říká kytarista Standa Ferko.

Kapela v této chvíli řeší label, který by nahrávce pomohl na svět. Případní vydavatelé se Butterfly Kiss mohou ozvat na mail butterflykiss.cz@gmail.com.

Snažíme se také prezentovat formou videí. Momentálně je venku sampler z alba, singl a také úplná novinka – klip ke skladbě Slunéčko, kterou jsme natočili pro film Konec Blanických rytířů v Čechách i na Moravě. Jedná se o jedinou píseň Butterfly Kiss v češtině,“ dodává Standa Ferko.

Butterfly Kiss se na scéně pohybují od roku 2010. Na kontě mají prozatím dvě řadové desky, z nichž ta poslední – Pop Core – vyšla v roce 2013. „Nebojíme se experimentovat, takže v naší hudbě máte možnost slyšet různé prvky žánrů,“ říká o sobě čtyřčlenná kapela, v jejíž čele stojí zpěvačka Paulee. Jako inspirační zdroje Butterfly Kiss uvádějí Dream Theater, Korn, Linkin Park, U2 či Faith No More.

Jedním z cílů Butterfly Kiss je hraní na velkých pódiích, což už se jim podařilo – kapela vystoupila na festivalu Masters Of Rock.

E-MAIL butterflykiss.cz@gmail.com

https://www.facebook.com/butterflykiss.cz

www.butterflykiss.eu

 

Komentáře nejsou povoleny.

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo