Deathoví Abyss chystají druhý demáč. Bude podstatně tvrdší než debut!

Západočeští Abyss jsou neúnavní. Pravidelně koncertují po celé republice a neustále skládají nové songy. Nyní se nachází ve Studiu Kdyně, kde pečlivě pracují na svém druhém demáči, který shrne jejich tvorbu za poslední dva roky.

Koncertů máme opravdu hodně. Snažíme se hrát co nejvíce, protože díky živákům si k nám nachází cestu plno nových fanoušků. Tato mravenčí práce skutečně přináší výsledky. Mimochodem hráli jsme třeba s Debustrolem, Törrem či Ador Dorath,“ říká zpěvák Petr Faigl a jedním dechem dodává: „Studiová tvorba je pro nás ale neméně důležitá. Fanoušci se pořád ptají po novém CD, nechtěli jsme nic podcenit a songy si nejdříve vyzkoušet naživo. Reakce jsou skvělé, takže věřím, že jsme na dobré cestě.“

Petr Faigl se ještě před několika měsíci věnoval i bubnování, ale kvůli zranění se musel uchýlit pouze ke zpěvu. Bicí obsluhuje mladičký Petr Šerlovský.

Je to neskutečný talent, který nás žene dopředu. Má velkou dávku energie a každým koncertem roste. Je radost mít v kapele takového člověka,“ říká Petr Faigl.

Novinka bude podstatně tvrdší než debutový materiál. „Začínali jsme na atmosférickém doom/deathu. Nyní jsme se ale hodně posunuli do čistého deathu, to je naše cesta,“ dodává Petr Faigl.

http://bandzone.cz/abysschodskalhota

abyssaci@seznam.cz

 

abyss-2016

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo