Carpatia Castle zveřejnili nový klip ke skladbě Carpatie

Divoká Šárka, Klášterec nad Ohří, Horní Hrad… To jsou lokality, ve kterých se pořizovaly záběry pro nový klip mosteckých Carpatia Castle. Skladba má název Carpatie a dle pozitivní odezvy fanoušků se dá usuzovat, že se kapela opět trefila do černého.

Premiéra klipu se oproti původnímu plánu malinko protáhla, ale myslím, že to vůbec nevadí. Chtěli jsme si video vypiplat a troufám si říct, že je výsledek parádní. Jsem pyšná… Fanoušci nás hned zahrnuli samými pochvalnými komentáři. To je vždycky skvělá hnací síla,“ říká zpěvačka Veronika Seidlová.

Natáčení bylo dle jejích slov dobrodružné. „Užila jsem si hlavně jízdu na koni. Natáčení s koněm jsem si neuvěřitelně přála. Byla to zábava. Tedy až na tu zimu, která tehdy vládla,“ směje se.

Skladba Carpatie se bude nacházet na nové desce, na které Carpatia Castle pracují. „Debutové album pro nás bylo zlomové, nemůžeme proto jeho nástupce podcenit. Nové skladby jsou ale skvělé, takže pevně věřím, že novinka nás zase posune o kus dál. Ostatně jak bude znít, přibližuje právě skladba Carpatie,“ upozorňuje Veronika Seidlová.

Carpatia Castle dnes patří k vůdčím souborům gothic rocku v Čechách. Mají za sebou hraní na mnoha prestižních akcích i vystupování v celostátní televizi.

Nový klip naleznete na adrese https://www.youtube.com/

Carpatia Castle - natáčení klipu

KONTAKTY A ODKAZY:

Web: http://www.carpatiacastle.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/carpatiacastle.cz

Bandzone: http://bandzone.cz/carpatiacastle

E-mail: info@carpatiacastle.cz

Napsat komentář

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo