Nové klipy

DANGAR SIX – Kérovanej

Dangar Six natočili klip ke skladbě Kérovanej z alba Smetiště Dějin.


číst dále ...
Deliwery – Zlatočubky

Pražská punk rocková kapela Deliwery vypustila do éteru klip k písni Zlatočubky z posledního EP 2019. Píseň vás zavede do prostředí slečen, které mají rády luxus, kreditky svého borce, kvalitní shopping a úspěšně si pěstujou závislost na drahých hadrech. Klip vznikl kompletně v DIY duchu v režii kapely během dvou natáčecích dnů strávených v prostorách jedné pražské vily se zpěvačkou Bárou, která si jakožto frontmanka střihla v klipu dvojroli.


číst dále ...
Vychází nový thriller z prostředí českého metalového undergroundu – Krev černých vran

Rok od vydání knihy Šumavský Děs II přichází jihočeský spisovatel Václav Votruba s novým beletristickým dílem. Novinka se jmenuje Krev černých vran a odehrává se ve dvou časových rovinách, přičemž ta první (konce 90. let) je zasazena do tuzemského metalového undergroundu.


číst dále ...
Lamps – Nebulous

Skupina LAMPS vznikla v roce 2015 a začala se věnovat svojí vlastní tvorbě, která je ovlivněná kapelami Nirvana, Radiohead, Bon Jovi, Pearl Jam, Muse apod.


číst dále ...
008 – Song 69

Letošní klip kapely 008 ke skladbě Song 69.


číst dále ...
Rubicon River – Stalingrad

RUBICON RIVER natočili klip ke skladbě Stalingrad z alba V poslední vteřině z roku 2018.


číst dále ...
HASH – Informer

HASH je produktom hudobných vibrácií, nasledovania spirituálnych ilúzií a vízie symbiózy tónov.

Karma klasického rockenrolu v spojení s vlastnoručne vytvarovanými prvkami inšpirovanými širokým spektrom hardrockových elementov prináša formu spojenia kultovej tradície s novou duševnou technológiou a prekvapujúcou arómou.

Týmto spôsobom Hash prináša osvedčenú receptúru starých majstrov, vykvasenú v úplne nových sudoch. Výsledkom je veľmi ojedinelá a špecifická chuť v ktorej sa miesia aróma 60´s rokov s klasickými aj odvážnymi príchuťami postzeppelinovskej tradície, ktorá je široko otvorená pre podobne hudobné frekvencie.


číst dále ...
MARABU – Tired Of You

Marabu je jihlavská autorská rocková kapela založená velkým třeskem roku 2013. Od počátku vzniku působí ve stejném čtyřčlenném složení. Hlavní myšlenkou kapely, je radost z hudby, kterou předává prostřednictvím energického, melodického a humorného vystoupení svému publiku.


číst dále ...
Comedy & Beat a Martin Hejnák – Dřevěný klíč

Kapela hrající český komediantský, cirkusový hippy nejen psychedelic-rock 🙂


číst dále ...
MERS – Love Vole

Jsme kapela ze Zlína. Ať se snažíme, jak chceme, náš styl se nedá příliš specifikovat. Ale říká se o nás, že hrajeme pop – rock chvílema je to mixlé s alternativou, někdy je to trochu drsnější, ale většina věcí je plná lásky. Nemusíte z toho být nějak obzvlášť zmatení, hrajeme vlastní věci a hrajeme je rádi.


číst dále ...

SERVIS

 • KLIK tv v sítích těchto společností

  BACKER COMPUTER s.r.o.
  D1net s.r.o
  GA holding s.r.o.
  INET4 s.r.o.
  Jemnice OnLine
  KLADNONET
  LevnýNet.cz
  NECOSS s.r.o.
  Sázavanet
  SIMELON, s.r.o
  S4net
  Smartbox
  STARNET, s.r.o
  VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko, s.r.o.

 • KLIK tv podporují:

  logo.jpg

 • Naši partneři:

  ci6_logo